Aktuality

Hledáme pracovníka pro řízení realizace staveb
Hledáme šikovného a spolehlivého pracovníka, který má zkušenosti s řízením realizace malých staveb, pro naše zakázky v Praze a blízkém okolí. Zkušenosti  s přípravou a zajištováním z..
Koupelna na počítači
Moderní počítačový program Vám umožní dokonalou vizualizaci daného prostoru včetně konkrétních obkladů a dlažeb, van, umyvadel, toalet, bidetů, sprchových koutů, koupelnového nábytku, zrcade..
Než půjdete nakupovat obklady a dlažbu
Před návštěvou prodejny s keramickými obklady a dlažbou si dopředu připravte některé základní informace, které jsou z hlediska zodpovědné a odborné nabídky pro obchodníky důležité.  ..
Hledáme elektrikáře
Hledáme 1/ Elektrikáře Požadavky: vyučen v oboru, vyhl. 50, zkušenosti s rekonstrukcí koupelen a bytů Pečlivost, spolehlivost a samostatnost. 2/ Instalatéra, topenáře Požadavky: prax..
Rekonstrukce koupelny a bytu - jak začít
Právě jste se rozhodli, že budete rekonstruovat svou koupelnu nebo byt a nevíte jak začít a jaké s tím budete mít starosti. Tímto článkem Vás chceme ve stručnosti seznámit s důležitými aspekty..
Změny v DPH stavebních prací
Změny v sazbách DPH jsou rozděleny podle termínu zavedení do dvou skupin. Od 1.1.2004 byla do základní sazby zařazena řada služeb, zejména telekomunikační služby, služby realitních kancelář..
Vyřezání otvoru do nosného panelu
Uvažujete-li o rekonstrukci celého panelového bytu a chcete vyřešit jeho novou dispozici, nemusíte se obávat ani toho, že panel mezi místnostmi je nosný. Tento článek může pro Vás být  i..
Bytové jádro a legislativa
Několik vět úvodem k přestavbě bytového jádra nebo bytu V úvodu je nutné uvést, že přestavbu bytového jádra je nutné provést se souhlasem stavebního úřadu a neporušit tím zákonné pře..

Aktuality

Vyřezání otvoru do nosného panelu

Uvažujete-li o rekonstrukci celého panelového bytu a chcete vyřešit jeho novou dispozici, nemusíte se obávat ani toho, že panel mezi místnost.. ... více(c) 2004 - 2022 STAPOS PRAHA - rekonstrukce bytu, domu, rekonstrukce bytového jádra - koupelen | Webdesign ABweb.cz